4KSOS Family Run przeszła do historii.

Czwarta edycja rodzinnych zmagań biegowych „4 KSOS Family Run” przeszła do historii. Prawie 700 uczestników rywalizowało w biegach Otwartym, Mamy i Taty, oraz przede wszystkim w biegach dzieci. Na zakończenie imprezy jak co roku odbył się Bieg Boso, który zgromadził na starcie ok. 100 małych i dużych biegaczy. Wszystkie biegi odbyły się na części trawiastej Błoń. Cieszy nas duże zainteresowanie tą formą aktywności wśród dzieci i młodzieży. Na starcie w najmłodszej kategorii wiekowej ( 2012 i młodsi) stanęło ponad 120 uczestników.  I pomimo wysokiej temperatury wszyscy dotarli na metę z uśmiechem na ustach. Większość samodzielnie, niektórzy dopingowani i wspierani przez biegnących obok rodziców. Pozwólcie na prywatę: w takich chwilach organizatorom rosną skrzydła. Pozostałe biegi dzieci zgromadziły również wielu uczestników. Tak wielu, że dwie kategorie zmuszeni byliśmy podzielić już na starcie ma chłopców i dziewczynki. Cieszy nas rosnące z roku na rok zainteresowanie naszą imprezą, która w założeniu ma być dobrą zabawą na świeżym powietrzu integrującą rodzinę i może impulsem do „czegoś więcej” w działaniach sportowych.

Jak co roku rodzinnemu bieganiu towarzyszyła ciekawa, pozwalająca dotknąć historii Zwierzyńca gra terenowa dla zespołów rodzinnych pt: „Pogrzeb w Cichym Kąciku”.

W trakcie zmagań biegowych uczestnicy mogli również wziąć udział w grach i zabawach oraz w rozgrywkach szachowych – symultana szachowa.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział. Jesteśmy bogatsi o Wasze spostrzeżenia, ale przede wszystkim o ogromną dawkę pozytywnej energii, którą zostawiliście na mecie każdego biegu.

Do zobaczenia za rok. :-)Copyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2019

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat