Zapisy

UWAGA! Osoby, które dokonują opłaty w Biurze Zawodów nie mają gwarancji pełnego pakietu startowego.

Pakiety startowe można odbierać w biurze zawodów w dniu biegu oraz w wyznaczonych przez organizatora terminach w Krakowskim Szkolnym Ośrodku Sportowym przy al. Powstania Warszawskiego 6. Po osiągnięciu limitu uczestników zapisy zostaną wstrzymane.

1. Opłatę startową należy wpłacać dokonując przelewu na konto: PKO BANK POLSKI S.A. 41 1020 2892 0000 5602 0591 0700 Odbiorca (organizator Family Run): Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy, al. Powstania Warszawskiego 6, 31-549 Kraków Tytuł przelewu: Opłata startowa Family Run, imię i nazwisko zawodnika, rok urodzenia Wpłaty zaksięgowane po terminie 21.05.2017 r. nie będą uznawane.

2. W przypadku nie pojawienia się potwierdzenia wpłaty na liście startowej prosimy o kontakt na adres mailowy familyrun@ksos.pl lub o przedłożenie dowodu wpłaty w Biurze Zawodów.

3. W przypadku rejestracji w Biurze Zawodów, opłaty można dokonać w kasie Biura Zawodów – gotówką.

4. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.

5. Organizator zastrzega sobie możliwość zwolnienia z opłaty startowej specjalnie zaproszonych gości. Organizator zastrzega sobie prawo do obniżenia opłaty startowej wolontariuszom oraz innym osobom pomocnym w organizacji biegu.Copyright Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy 2010

Ważne! Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności. X  Zamknij komunikat